Detail hlášky #42153

<a> Čágo, tak jaká? Už jsi si pořidil net?
<b> Ahoj,Ne,Nikdy už nejedu na floridu. Jinak net už mám.
<a> ? Proč, tam se kšeftuješ máš tam good flek ne?
<b> Jo,kšefty jsou,ale pozvaly mě na mejdan na nějaký diskotéce,já nadrženej jak hovado samozřejmě tak jdu na záchody a tam ty díry jak tam strčíš ty víš co a holka na druhe straně tě vykouří :) No a kamoš na mě že ted tam vlezla hustá kočka. Vlezu do druhe kabinky mrknu do diry a vidím bezvadný nohy vyholený no prostě moc. Tak tam strčím vykouřila mě,vyjdu ven sednu si ke stolu a že budu nenápadně koukat až vyjde jak vypadá :( karel se furt smal rikam coe a ze zachodu vyšel nagelovanej teplouš :(

Komentář: Hurá do ameriky =)

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 1. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: DoubleR (5 hlášek)
Hlasování: 39 pro a Harys, Wery, kbtmichal, tristaver, Altair, Maty991
163 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 14,46 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

17:54
jm: fantazie nekterych lidi eviden
jm
fantazie nekterych lidi evidentne nezna mezi.
"Když chces blábolit, počítej s bolestí." A. J. Rimmer
18:28
the_domingo: Re: fantazie nekterych lidi evid...
the_domingo
+1
Bojovat za mír je jako souložit za panenství.
19:21
pute: To je nějaká novodobá variace
silhouette
To je nějaká novodobá variace na Jak šel Honza na vandr? :)
19:28
Zidane: Tady někomu na klávesnici nefu
Zidane
Tady někomu na klávesnici nefunguje J, že napsal "coe"? Ale jak to, že pak mohl napsat "nagelovanej"?
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
19:35
the_domingo: Re: Tady někomu na klávesnici ne...
the_domingo
Coe, toe moe, woe!
Bojovat za mír je jako souložit za panenství.
22:28
janko52: nebuď smutnéj, že se nám nelíb
janko52
nebuď smutnéj, že se nám nelíbí citace. můžeš bejt veselej, aspoň v té americe tě mají rádi
*SIGH* ...sarcasm and my crust... *SIGH* 505 Smile missing...vtip nenalezen
17:47
culo: Re: nebuď smutnéj, že se nám nel...
silhouette
tvoje komentare sa mi strasne pacia...vacsina aj viac ako samotne citacie
16:47
Novyrok
Florida je nějakej speicální klub pro pány ?
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně....a umřu jen kdyby mi to nevyšlo.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.