Detail hlášky #41266

<Makyna> jak je to akvarko... tak některym mym rybkam behaji kolem hlavy kostry.. to co ma bejt?
<Xixi> nemocny, klikni na ni a dej heal, byli moc dlouho hlady
<Makyna> taky by to jenom furt zralo :-D
<Xixi> nojo, kazda ryba dve krmeni do plna
<Makyna> jj a pak rovou na gril
<Xixi> no ne, vypustis do more, barbare
<Makyna> by tam umrely, kdyby je nikdo nekrmil ;)
<Xixi> no ja tak vydelavam. V soustalisti mam dospely rybicky, ktery delaj maly rybicky. Jak se rybka vylihne, sup s ni do vychovny a jak vyroste sup prodat :)
<Makyna> tobe sukaj?
<Xixi> jj :-D
<Xixi> počky, tvoje nešukaj?
<Makyna> ne
<Xixi> jakto?
<Makyna> asi se jim nechce :-D
<Xixi> no oni nesukaj sami od sebe, ale musis jim to prikazat
<Makyna> jako ty ojedes tu a pak z toho vznikne neco barevnyho?
<Makyna> no, tak ja mam od kazdyho druhu jednu, tak to bude asi ten nejvetsi problem ;)
<Xixi> musis mit stejnou rasu, chlapa a babu
<Xixi> no to asi jo
<Makyna> a pak ze se jim nechce
<Xixi> sukali by, ale není s kým, chudáčci
<Makyna> mohli byt jiny rasy a vic bych vydelala,ale kdyz se jim nechce, tak smula
ale ja je spářím at se jim to líbí nebo ne (devil)

Komentář: FB Happy Aquarium

Informace o hlášce

Datum přidání: 14. 12. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Xixi (1 hláška)
Hlasování: 2 pro a Wery, SkweerookL, kbtmichal, Maty991, tristaver
168 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,32 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:06
TedStriker: A já trapák
TedStriker
pařím Call Of Duty...shame on me.
Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?
00:13
muzo: po tejto citacii sa asi vysere
muzo
po tejto citacii sa asi vyserem na happy aquarium... bola to sice taka oddychovka na nudne chvilky ale ked si predstavim ze by mi nieco taketo potom mohlo prijst vtipne tak to asi jebem...
03:55
Sousuke_: Re: po tejto citacii sa asi vyse...
Sousuke_
ja som na FB mal len FarmVille až do chvíle, keď som sa uvedomil a zmazal všetky aplikácie čo som tam mal okrem Pokru.
Arguing on the internet is like running in the special olympics. Even if you win, you are still retarded.
12:17
Zidane: Jak vidím v citaci FB, nečtu.
Zidane
Jak vidím v citaci FB, nečtu. Přicházím o něco?
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
15:09
Kosec: Re: Jak vidím v citaci FB, nečtu...
silhouette
To je chyba. Ovšem v tomto prípade si o nič neprišiel :)
15:03
Morbo: Re: Jak vidím v citaci FB, nečtu...
Morbo
Jo, jedna dobrá už tu byla.
I just downloaded the Internet. How do I use it?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.