Detail hlášky #40340

<a> hey to je chujárna já mám brush a dám ať má stopa 5 pixelů a to furt jede stejně velkou lajnu .. pořád když to měním
<b> to je pešek co? xD

Informace o hlášce

Datum přidání: 18. 11. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: pajol (13 hlášek)
Hlasování: 7 pro a Danny991, simply_v, Wery, kbtmichal, Maty991, Altair
185 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,78 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

15:42
olafmasturbator: Ať se snažím, jak se snažím kl
silhouette
Ať se snažím, jak se snažím kliknout na plus, tak mi to vždycky sjede na mínus... To je pešek co? xD
01:30
TedStriker
pešek s vámi všemi...
Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?
13:11
TedStriker: Přes noc
TedStriker
se mi to rozleželo v hlavě a došla mi vyjímečnost téhle citace. Hláška ,,To je pešek,co?" je naprosto geniální. Odteďka ju začínám masově používat, to bude okolí čumět. Vadilo by autorovi citace, kdybych si to ,,To je pešek,co? xD" hodil do podpisu?
Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?
16:27
pajol: Re: Přes noc
silhouette
podle toho odkud jsi xD
17:07
TedStriker: Re: Přes noc
TedStriker
Okolí Brna, zapadne to tam do folklóru :-)
Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?
21:43
pajol: Re: Přes noc
silhouette
v okolí Ostrava - Valmez se pešek užívá běžně :) ještě se slovy vygajdat a bomby pecky xD
11:27
TedStriker: Re: Přes noc
TedStriker
To znamená že pešek je vlastně čurák?
Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?
14:00
pajol: Re: Přes noc
silhouette
pešek - pech
15:36
TedStriker: Re: Přes noc
TedStriker
Sakra, jsem to blbě pochopil, to je teda pešek...
Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, kdo z vás to má?
12:53
Chrestee: Re: Přes noc
Chrestee
Proboha jak jsi na tohle zrovna přišel? :-D
Ať se mládí vydovádí, moc času na to nemá...
20:07
Chrestee: A já zrovna v poslední době uvaž...
Chrestee
jestli by to nemohl být píšek... tak zas nic :-(
Ať se mládí vydovádí, moc času na to nemá...
14:45
seyxa223: A dál?
silhouette
A dál?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.