Detail hlášky #39837

<a> ty vole neuveris co se nam s brachou prave stalo, ze se mrknem na toho noveho Terminatora.., (mam tu verzi na 2 CD), jsem si rikal ze uz ten zacatek je naky divny, ze tam nejsou titulky, porad sem nechapal dej, ale rikal jsem si ze to je tim ze jsem moc nevidel ostatni terminatory, pak znicili naky ten Skynet a takove kecy jako kdyz je konec, a pak zaverecne titulky, my sme se divali druhou polovinu !!! , jsem si pekne posral cely film, nevim jestli ma vubec cenu se divat na tu prvni hodinu..

Informace o hlášce

Datum přidání: 31. 10. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Harys (12 hlášek)
Hlasování: Harys, onders, Danik02 31 pro a Danny991, simply_v, Ptolemaios, codex, czKarlos, Alwin, Apple477, thekubajs, Araxan, Maty991, queeny31, freaky_tomato, Kogaku, marvik111, krummerl, Deneb, kbtmichal, Bazim, koppi, Altair
141 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 13,00 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

10:17
olafmasturbator: Nemá, je to úplná kravina, nic
silhouette
Nemá, je to úplná kravina, nic si tím neposral, ten film už posranej je... Klidně se na to dívej vzhůru nohama a pozpátku, stejně o nic nepřijdeš...
11:20
Griffon: Re: Nemá, je to úplná kravina, n...
Griffon
Tak právěže si posral život totálně...první půlka toho filmu je docela dost slušný postapo scifi, druhá půlka je totální blbost :-))
One day, your life will flash before your eyes. Make sure it will be worth watching.
11:57
olafmasturbator: Re: Nemá, je to úplná kravina, n...
silhouette
Ale to nemělo být nějaký slušný postapo scifi, to měl být Terminátor!!!
10:26
Matess91: -_-
Matess91
ty vole neuvěříš co se mi stalo ...
"Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost.. s tím prvním si ovšem nejsem tak jistý" Albert Einstein
17:28
anglofil: Postování historek by mi nevad
anglofil
Postování historek by mi nevadilo. Ale tohle kurva není ani historka!
Punk is not dead, but metal is undead. ||| Jediným měřítkem kvality citace je vtipnost.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.