Detail hlášky #39722

<a> já gnome nerad, používám TAM
<b> TAM??? :D:D
<c> on asi myslel KDE :D
<a> ježiš
<a> překlep
<a> su tady zas za kokota :(

Informace o hlášce

Datum přidání: 26. 10. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Vercajk (19 hlášek)
Hlasování: Danik02, demencia, Satan__666, Kapitan 73 pro a kbtmichal, lentiilka, freaky_tomato, Maty991, Altair, Zelvi
154 proti
V oblíbených: demencia 1 uživatel
Oblíbenost: 26,42 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

21:04
Aestiel: hmm
Aestiel
ani nevím proč, ale rozesmálo.. +
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it.
21:14
drake: jestli tohle neni vymyšlený ta
drake
jestli tohle neni vymyšlený tak já jsem panna marie s kulometem v ruce
Everytime you add a crappy quote God kills a kitten. Please, think of the kittens !
22:56
Mr_Speedy: Re: jestli tohle neni vymyšlený...
Mr_Speedy
Ja som si ten názov kedysi tiež zapamätával podobne, takže mi to nepríde také nereálne :)
Zemřít v boji za jakoukoliv věc, byť i byla spravedlivá, má obrovskou nevýhodu. Vy pro ni totiž ZEMŘETE
09:43
Eduard: No jasně že jsi!
Eduard
Konečně vím, co to máš na tom obrázku. M.j. já věřím, že je to vymyšlené, na základě nějaké podobné (vzdáleně) mluvené konverzace. Na psanou (navíc přes IM) mi to připadá hodně nepravděpodobné. Pobavilo, ale nevěřím tomu.
Proč bych se měl divit, když blbost je věčná.
11:34
drake: Re: No jasně že jsi!
drake
to je darth vader !
Everytime you add a crappy quote God kills a kitten. Please, think of the kittens !
14:38
katan: Re: No jasně že jsi!
katan
ale naky lego provedeni ne? xD
16:50
drake: Re: No jasně že jsi!
drake
darth vader cute edition :-D
Everytime you add a crappy quote God kills a kitten. Please, think of the kittens !
08:32
X:
silhouette
Ale jó...de to :)
10:32
kevin365: No
kevin365
Mně se stalo jednou něco podobného...
<já> Co to máš za grafický prostředí?
<kámoš> Kde.
<já> No tady jak máš plochu...
<kámoš> Kde.
<já> Ježiš nedělej blbýho... =D
Na děravej pytel děravá záplata.
08:06
HanuleS: Re: No
HanuleS
tohle se mi líbí víc :D
Those who reject the path to enlightenment must be destroyed!
18:47
lolkoko: hej
lolkoko
to teda si :-) a autor citátu tiež, ak to teda nieje jedna osoba :-)
Za citáciu dávam automaticky mínus.
19:37
Shark94: Tohle neprojede ani náhodou.Po
silhouette
Tohle neprojede ani náhodou.Pochopil sem to až co sem si vygooglil co tim měl na mysli.Je to drsný ale 90% lidí to nepochopí.
ne, nejsem (bohudík) ten proslulý Shark (rm -fr /) :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.