Detail hlášky #39343

<Jirka> chceš se zasmát?
<Kuba> no
<Jirka> zprovoznil sem facebook chat na qipu...a všem co byli on-line to poslalo zprávu
<Kuba> jakou?
<Jirka> jaký je hlavní město čr
<Kuba> nj, qip sucks
<Jirka> je docela srandovní že mi to teď háže všechny přátele co mám na facebooku k autorizaci
<Kuba> qip sucks
<Jirka> už mám v kontaktlistu facebooku padesát lidí a nejlepší na tom je že jen čísla
<Kuba> jo, takhle jsem taky začínal...novej Miranda plugin, už ti hodí i přezdívky a statusy
<Jirka> jn tak to mě ne
<Kuba> já vím no, qip sucks
<Jirka> tak sem facebook chat radši smazal

Informace o hlášce

Datum přidání: 12. 10. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Hroch (1 hláška)
Hlasování: 8 pro a Maty991, aewin_cz, kbtmichal, Altair, Schmeeczko
148 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 2,62 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:36
booyaka619: oooo
silhouette
vím že mi někdo začne předhazovat že mí citace nejsou vtipný (fajn tak nejsou :-P) ale co je na téhle citaci vtipné ? prosím o vysvětlení nebo souhlas se mnou že to není vtipný :-) =D dík
16:38
Radek9: Re: oooo
silhouette
Souhlasím ;-)
20:45
Schmeeczko: No tak máš (nebo kámoš má) probl...
Schmeeczko
A nám to sděluješ proč? Nikde nevidim nic, co by se byť aspoň jenom tvářilo jako trapná pointa, jenom popis vašich problémečků, který nás tady nesmírně nezajímaj. Naklikej si plusy jak chceš, blbečku, stejně to uživatelé potopí...

podepisuju booyakovo petici ;)
Tepichovo písmo bývalo tučné a Zidane tu býval. Opravdu!
00:46
yscully: Nechápu
yscully
Jakou souvislost má první řádek se zbytkem citace?
12:25
progysk: Re: Nechápu
silhouette
no typek na druhom riadku odpovedal ze nie, takze pokracovala varianta B.
15:03
Moranius: Re: Nechápu
Moranius
Plus za pěkné vysvětlení :)
Sticks and stones may break your bones but words will kill you.
15:04
loqan: VTIPNÉ KONVERZACE...né KONVERZ
silhouette
VTIPNÉ KONVERZACE...né KONVERZACE!!
Dříve jsem býval namyšlený...ale ted už nemám chybu! :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.