Detail hlášky #39202

<Niflheim> i hoši od macu mají v autě tři pedály

Informace o hlášce

Datum přidání: 6. 10. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Niflheim (14 hlášek)
Hlasování: 21 pro a Derfight, kbtmichal, Maty991, Tceld, Altair, Zelvi, tristaver
156 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,89 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:54
Marsian: Ne všichni
Marsian
Ne všichni...
23:17
hakim: hm.. pekna kopie
hakim
proc mi to pripomina velmi popularni citaci z bashe "dovedeli jsme se ze jste fanousek macu, tak sme vam do auta namontovali jen jeden pedal"

minus
Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
23:46
srnka: Re: hm.. pekna kopie
srnka
a aj na bashi to pribudlo az po tom, ako po nete koloval obrazok s xzibitom a tymto textom, a surprise, ani na nom to nebolo originalne... ale tak dobre memy len tak nevymru :)

povodna hlaska je fajn, tato citacia u mna samozrejme minus

a mimochodom "hosi od macu" maju pravdepodobne vacsinou automaticku prevodovku, a teda pedaly len dva :P
19:32
Niflheim: Re: hm.. pekna kopie
silhouette
škoda, že když člověk něco řekne, tak to před ním řekl někdo jiný, ale dotyčný o tom ani neví :)
10:03
Zidane: Vtipné to je v čem, že macaři
Zidane
Vtipné to je v čem, že macaři nepotřebují Ctrl-Alt-Del nebo co? Nehledě na to, že vtip nepočítá s automatickou převodovkou.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
11:00
srnka: Re: Vtipné to je v čem, že macař...
srnka
mysky na mac nemaju prave tlacidlo, mas tam len jeden velky button namiesto dvoch
12:28
gillan: Re: Vtipné to je v čem, že macař...
gillan
No vidis a ja mam mysku na Macu a ma buttony dva i s koleckem.
Lots of people talk and few of them know ... 
10:16
drake: hoši od macu teď maj v autě no
drake
hoši od macu teď maj v autě novinku... pedály ovládaný dotykem... bohužel je tam kapacitní senzor, takže musej řídit bosi
Everytime you add a crappy quote God kills a kitten. Please, think of the kittens !
11:29
Alf: Re: hoši od macu teď maj v autě...
Alf
tak to já jsem už připravenej na ty nov pedály.. skoro pořád řídím bos, akorát Feldě je to jedno :)
Mluviti stříbro, mlčeti zlato!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.