Detail hlášky #39184

<Markiii> jezis
<Markiii> ja nesnasim icq zvuky!!
<gwn> h
<gwn> df
<gwn> hvr
<gwn> tvhf
<gwn> hs
<gwn> fvh
<gwn> adhg
<gwn> th
<gwn> sdhtad
<gwn> wsdh
<gwn> vs
<gwn> gnhsf
<gwn> nhv
<gwn> vfng
<gwn> vsfnsvf
<gwn> nsn
<gwn> d
<gwn> n
<gwn> bg
<gwn> :)
<Markiii> aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<Markiii> i hate u!
<gwn> :D :D

Komentář: kámoš...:)

Informace o hlášce

Datum přidání: 5. 10. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: gwn9 (4 hlášky)
Hlasování: 4 pro a Derfight, kbtmichal, Maty991, Altair, tristaver, Moskva, kapoka, freaky_tomato, Mirator, JerichoBM, yannush, Zelvi, Coolak
190 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,80 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:06
organiq: wtf?
organiq
ano! super! citaci trapaka s idiotem je tu malo! dalsi!!!

jen tech ":D" je tam dost malo, "xD" chybi uplne, takze bohuzel MINUS.
22:20
katan: tak to je 2x totalni debilita
katan
tak to je 2x totalni debilita toho kdo to sem nahral, jednou, ze to sem nahral a podruhy ze mu to vube prislo vtipny!!
23:08
pute: Děcka, vzpamatujte se
silhouette
Děcka, vzpamatujte se.
11:15
Doktor: ...si je vypni
Doktor
...si je vypni
Jmenuji se Tohel, Doktor Tohel a nosím query proklatě nízko
18:43
bee: Re: ...si je vypni
bee
přesně to bych mu poradila taky... mohlo být o pitomou citaci míň...
14:51
WaDa: :D ICQ sem odinstaloval a už m
WaDa
:D ICQ sem odinstaloval a už mě neštve
Trollí Vysočina
21:04
RamsesIV: MOZEK
RamsesIV
se jmenuje to co máte používat před tím, než sem nablejete nejakou hovadinu!!
No a co, stějne všichni pomalu umíráme.
21:43
Eveni: Re: MOZEK
Eveni
hladový brouk mozkožrout
Život je boj, a sebevrah je zbabělec.
22:03
vondrys: achjo
silhouette
Mě by zajímalo, jestli jste si vážně mohli myslet, že to projde, předtím než jste to sem dali... Neni to vtipný, mnohem víc vtipný mi přijde sledovat poskakujicí banán a co to tam všechno je v avataru WaDa...
22:06
katan: Re: achjo
katan
mrkev a pepr ;)
02:31
jarvis: To si někdo spletl okno s Psan
jarvis
To si někdo spletl okno s Psaní všemi deseti, ne?
Lamer NENÍ pro blbce — zmáčkni ALT-F4 a uvidíš kouzlo ;)
10:00
PSK: Re: To si někdo spletl okno s Ps...
PSK
ne gwn se mu pokusil poslat co nejrychleji hodne zpravicek aby mu icq delalo ty zvuky ktere tak nesnasi... Jen v tom nevidim zadny vtip
12:24
Rulis: Oprava komentáře
Rulis
Debil :)
♥ Scuderia Ferrari ♥

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 19 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.