Detail hlášky #37970

<a> a podle čeho soudíš ty holky
<b> no podle toho co maj v hlave
<c> prosimte kazda holka ktera ma mozek by od tebe utekla

Komentář: samponek prehnanej

Informace o hlášce

Datum přidání: 16. 8. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Bolohyk (4 hlášky)
Hlasování: 20 pro a Harys, Derfight, queeny31, kbtmichal, Maty991, Altair
154 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,57 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

19:26
loqan: Bože, jaký děti to sem postujo
silhouette
Bože, jaký děti to sem postujou?
Dříve jsem býval namyšlený...ale ted už nemám chybu! :)
23:04
Bolohyk: hele
silhouette
ja si myslim ze takovy lide inteligence tebe by tady nemeli nic delat. Chapej ty protoze te na skole asi dost sikanujou jakej ses blbecek tak si vylejvas svoji zlost na ostatnich. boze nvm kdo je tady ubohej a myslim ze spis ty ses dite
07:54
progysk: Re: hele
silhouette
uvedom sa kurva. aspon keby si nepindal, ked uz tu postujes picoviny. a mozem ta ubezpecit ze dieta si tu rozhodne ty (ked uz nie podla fyzickeho, tak urcite podla mentalneho veku. kazdy normalne vyvinuty jedinec by mal aspon stipku uvedomenia sa a nepostoval by sem take picoviny)
11:02
Bolohyk: Re: hele
silhouette
myslim ze ty si s borcem co psal predemnou podat ruce
11:56
olafmasturbator: Re: hele
silhouette
Myslím, že s těma co psali před tebou by si chtěli podat ruce všichni normální lidi, protože ty jsi opravdu dementní jedinec...
15:41
Matess91: Re: hele
Matess91
=D tak ty si to rozsekl
"Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost.. s tím prvním si ovšem nejsem tak jistý" Albert Einstein
15:30
loqan: ja si myslim ze takovy lide in
silhouette
ja si myslim ze takovy lide inteligence tebe by tady nemeli nic delat. Chapej ty protoze te na skole asi dost sikanujou jakej ses blbecek tak si vylejvas svoji zlost na ostatnich. boze nvm kdo je tady ubohej a myslim ze spis ty ses dite

hele vlastně ani nevim co odpovědět....můžem si tu nadávat do idiotů a dětí, pomlouvat, kecat kktiny o škole :), můžu tě tu ujišťovat o tom, že už dítě nejsem a, že mě nikdo ve škole nešikanoval...ale má to smysl? Cokoliv já napíšu,tak ty zas zkrytizuješ(?)...to je podstata internetu(anonymity) takovýdle "flame war" mam nejradši. Vždycky když to vidim, na ňákym fóru, tak se musim zasmát a jít dál...takže to ukončíme : Omlouvám se ti, ses dospělý vyvinutý jedinec s obrovským smyslem pro humor a ta citace je dobrá :) ... a já sem vlastně takovej malej šikanovanej chlapeček :) mamíííí
Dříve jsem býval namyšlený...ale ted už nemám chybu! :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.