Detail hlášky #34846

<on> dnes som bol pozriet jednu kamaratku a myslel som si ze byva uplne niekde inde tak som sa vozil po bratislave asi vyse hodinu kym som prisiel niekde ku intrakom družba... ked som siel potom sem na intrak tak sa mi zaujimave pohlady naskytli... spotrujuci mestsky obcania :) zapad slnka nad dunajom, a tam pri družbe je lodenica a este volaky vodáci alebo kto to boli, riadna kultura tam bola ohen muzika, zaujimave celkom
<ona> no ja viem kde je druzba, viem ze je tam pekne a aj to, ze su tam lodky :-)
<ona> tiez som tam dnes vecer bola... teda nie az tak pri druzbe ako skor v skole :(
<ona> ale nevadi, aj tam je krasne, romanticka prechadza prazdnou skolou, to ma svoje caro! :D
<on> a este mi povedz co ty robis v skole cez vikend???
<ona> balim nasich vratnikov :D
<on> nestraš :D
<ona> tolko chlapov a ja tam sama zena uboha
<ona> naco je skola? no na to, aby sme tam po vykednoch chodili a studovali :-)
<ona> chodim sa tam predsa vzdelavat :-)
<on> ty si tam vazne bola za chalanom :D
<ona> jasne, vies, som na tom tak zufalo, ze nikde nemame klud len u nas v skole :D
<on> vy mate skolu otvorenu aj v sobotu?
<ona> jj, nasa skola otvorena nonstop... skoro ako Tesco
<ona> ty sa techodis vzdelavat po vikendoch? ;-)
<on> nemam sa kym chodit vzdelavat po vikendoch :D... a skolu mame cez vikend zatvorenu
<ona> to vies, kvasinkam nerozkazes, v sobotu a v nedelu nebudete rast
<ona> no a na opravenie mienky o mne
<ona> ja som sa bola v skole pracovne vzdelavat...
<ona> seriozne studovanie... vzdelavanie v oblasti biologie...
<ona> bola som studovat vtaciky :D
<on> už som porozumel
<ona> ucim sa na poznavacku z vtakov, chodim tam poveceroch do zierok studovat, lebo tam je klud, ticho, nikto nevyrusuje
<ona> dufam, ze uz to znie konecne tak seriozne :-)

Komentář: a to som sa tam fakt bola seriozne ucit!

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 5. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: 3 pro a Kogaku, kbtmichal, Maty991, Sed, Rupreecht
104 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,96 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

11:42
muro1844: V SKRATKE
silhouette
chalan sa snazi zbalit babu... vtipne mi to nepripada, az na to ze slecna studuje serioznu ornitologiu a tusim sa tam niekde spomenie jeden dvojzmysel

12:07
lochness: holka, ked napises "vykend", t
lochness
holka, ked napises "vykend", tak si fakt zasluzis v tej skole travit aj vikendy, ale studiom gramatiky...
19:05
Anacharsis: chjo
Anacharsis
nemám moc vysoké nároky a směju se každé hovadině, ale bylo to tak nudné, že jsem v půlce zapomněl, co že to vlastně čtu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.