Detail hlášky #34825

<a> cus
<a> tak jak to vypada bolava noha? :D
<b> Cus, bolí pořád
<b> hraju wow tak cus

Komentář: Wowkař :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 5. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: bkbosorka1 6 pro a Kogaku, kbtmichal, Maty991, Rupreecht, Altair, Zelvi
141 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,88 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

18:16
000200: Dement
000200
Dement.
Navrhuju ban za naprostou demenci.
20:14
Altair: Re: Dement
Altair
hrdina
Hy, Погоди !
20:49
Novyrok: Re: Dement
Novyrok
wowkař
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně....a umřu jen kdyby mi to nevyšlo.
21:09
Dan: Re: Dement
Dan
Normální člověk, co hraje wowko? Má dost času, protože nemůže kvůli bolavé noze ven. A nechce se mu pracovat, učit se, číst si a dívat se na televizi.
21:53
Snake: Re: Dement
Snake
Přesně, já jsem s vyvrtnutým kotníkem strávil celej den u Spore. Nemusí to být závislák.
R.I.P. Zidane
22:11
muzo: Re: Dement
muzo
ale preboha to nie... ved niekto kto kedy hral wowko alebo CS je automaticky uplny idiot... aspon teda tak tu prezentuju svoj nazor niektori komentujuci
22:29
000200: Re: Dement
000200
Myslel jsem toho co přidával citaci. Wowkaři prý existují i normální (ikdyž jsem žádného naživo ještě neviděl :)).
Navrhuju ban za naprostou demenci.
22:38
Novyrok: Re: Dement
Novyrok
ale proč je tady ta citace ?
Rozhodl jsem se, že budu žít věčně....a umřu jen kdyby mi to nevyšlo.
22:51
Dx: Re: Dement
Dx
Já viděl a je to docela kus... :D
00:33
muzo: Re: Dement
muzo
nemyslel som konkretne teba ale skor vo vseobecnosti... ked si prelezes komentare tak si fakt skus vsimnut kolko je tu takych co okamzite oznacia aktera citacie za kokota pretoze hra wow... ale co uz niektori ludia proste nedokazu tolerovat zaujmy inych... bol by som ale zvedavy na ich reakciu ked by ich niekto oznacil za kokotov len preto ze okomentuju par debilnych citacii na lamerovi
22:54
LuciusMare: jezisi to ze je wowkar je tak
LuciusMare
jezisi to ze je wowkar je tak ftipny...
16:05
WaDa: Dement fakt žejo kazí nám pově
WaDa
Dement fakt žejo kazí nám pověst
Trollí Vysočina

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.