<a> :-( <a> teda - :-( <b> copak? <a> já už chtěl dvakrát napsat ":-)"
Anonym před 7207 dny
Hláška #1608
<Kamikatz> hele uz vim proc na m…
smudlmachka před 2031 dny
Hláška #73967
<a> Ach ta práce na call centru…
Quaderr před 2336 dny
Hláška #73963
<Zákazník> Dobrý den, potřeboval…
thegoodhen před 2686 dny
Hláška #73947
<a> Čau, nalila jsem si do kláve…
Gomi před 2892 dny
Hláška #73931
<a> Nevíte někdo, jak dostat dat…
sistence před 3107 dny
Hláška #73914
<a> Dobrý den, zaujala mne vaše…
ignotus včera
K hlášce #65112
Samozrejme, každé ráno v zrkadle…
ESESEL před 13 dny
K hlášce #39999
Re: Takže takhle si kdysi dávno…
Coolak před 16 dny
Takže takhle si kdysi dávno před…
ignotus před 36 dny
K hlášce #766
Re: Plnej disk?…
Krysaczek před 42 dny
K hlášce #18194
Re: rezava branka?…
8810
naparcipiskapa
7680
Edu
7360
Finer5950
7330
RIPPERSVK
6100
mati
5970
Lemra
5630
Markuus
5080
Marthy
4800
joocker
4460
urbancikpetr