Detail hlášky #30036

<a> ty voe :D sem včera čekal na busáku a přišel bejvalej spolužák a ptal se me co delám... tak já že chodim do školy a tak
<a> a tak sem se zeptal co dělá on a že prej má jizdenky na dva měsice zdarma... tk mu řikam "no le co děláš jinak?" - " no ja jezdím ze štitar sem a z5" - "a to jako furt? :D" - "no přes dopoledne jenom... abych se nenudil"

Komentář: ten dělá to a ten zas tohle xD

Informace o hlášce

Datum přidání: 19. 2. 2009
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Severina, love--sucks, Sargon, blueW200, ubozak, Acorp, Orlan, Kogaku, Danik02, saft, KUKAHOJ, chylex, |x_xXx_|, Wery, incucu, Cejda, Danol, Nevermore, GH0ST, Marzineez, Martincz, popik34, McBobr, Sobosss, Mirator, robbo99, riwy, tomikdvorak, abouttabs, TomEF, Liman, Deefik, DMRaper, -TooM-, ciakval, Wimpo, Denebola, AMD, tomzi, dwander, Mysharr, Taran, barney33, Tikov, DragoonX, Lemra, B-ree-m, OpaGe, corwin_x, domvala, kocird, zelvak, tristaver, kecal_op, freferg, If-if, Accept, Ondruch, Renee, troSKA, Haja024, katula7, Snake, repley, Moony, wax07, Bety888, Gasert, duchypuchy, Morv, yackiee, srobka, Euriass, Shark94, Melian, Winters, Harys, tausa17, bkbosorka1, Lugi, fabiocz, soustruh, Ruprecht, Alind, panpatejl, Niika69, anezkaceska, herodes555, Radek9, czKarlos, rendlik, Mervin, Gobledon, Finarfin, Metodej, spiderpig, tejpek, Highlander, ladys91, DJ307, Rotwajler24, Marcus7, Kethryn, Fremaner, Schade105, jantusla, baik, inkara, Miguel, Keeehi, Finer5950, Metzgermeister, Milhauzz18, Cubis, ScH0ll_kIll3r, Ciko, edgar_allan, Marty008cz, Krencl, Rimmoncze, Kagero, sendvo, Eveni, R-Wolf, Elisabetha, Blanium, Apophis, WellBloud89, Komunard, brumla, TidO, Danad, toop, Kapitan, Petrziczka, Trigger, ric4rd, silvergold, GorTavaro, oprs, staccey, Elgurth, Somin 212 pro a Gorkil_the_goblin_king, Herda, PavlinII, SkyHaven, DMDave92, beorn, w3m, najtrou, Joanne, oOJoKeROo, Wauder, Pajusa, wegas, jainam, Ptolemaios, burundunguru, Hammer, Slay, Mackie, Lineman, Moneta, Flad, lerra, EliEli, teye, qwertzuio, KorYi, Rainha, queeny31, JerichoBM, Witek, Nyan, Derevin, yannush, bosorka, jursmi, Potkanice, hasahm, albona, PinkFOX, Goues, Tinnarr, ScOrPiOn9, smrduty_kojot, shitcool, kuras, Liquor, beeeee, Trny, crooty, s1mp1, zzuzi, Lookas, Beezer, aewin_cz, Korialis, cluso, sarger, kbtmichal, Ejmin, user1234n, freaky_tomato, Woko, tobytja, speedy89, sheninho, Georgo10, Lida79, BMJackal, zgrossl, calexman, tik-tak-cz, Thargas, vinczenzo, Asriel, HateMePls, Allka, Gego, lilo, Maty991, Mishar, Neuromancer, petya, scarlaxx, Aelin, Remixxx, matrix17, 3wl4k, Altair, jurda, vaevictis, FrenkyB, tocra, Vincent, vasek004, DanDan, Trungsi, BooBee, Deianeira, Elephie, hanes87, Edu, Stickman, Einhasad, psychous3, Metis, jezzy, Foxtrot, dorry, Michalowic, piol, horry, Komaar, killercat, CrazzYdiot, kapoka, wavixtreme, pavelnop, lennyd, Zelvi, Annacerv
172 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 50,21 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

21:43
Michalowic
...citace nic moc....jenom trochu mimo: Stitary u Kolina?
Tady měl bejt nějakej citát, nebo něco podobnýho, ale už je to jedno, protože se sem stejně nevejde...
22:12
Quanti: ježíš... ze Štítar... tam mám
Quanti
ježíš... ze Štítar... tam mám příbuzný :)))
If you hold a UNIX shell to your ear, can you hear the C?
09:57
Leinad: No a
silhouette
Tak jestli na tom spoji tehdy bylo něco zajímavého, různá vozidla nebo výluka, proč ne? Taky někdy občas šotím.
Come shall ten well bload? Ten well bload shall when blaight yatchman.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.