Detail hlášky #2657

<Ladik> No, jistě, třeba já, no já, teda, používám Operační systém Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, ale dneska, mi odešel, asi se poškodil, soubor, system.ini, tak jsem ho musel, přeinstalovat, ale, naštěstí, už mám tu Instalaci, docela, vymakanou, dřív, jsem musel, instalovat, V podstatě, celý Anglický Operační systém Microsoft OEM WINDOWS Millenium Edition EN, v podstatě, a pak, jsem musel, z toho, instalačního cédéčka, toho Operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, postupně, po jednom, souboru, rozbalovat, ty české soubory, toho Operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, a vždycky, si přejet, do DOSu, pomocí instalační diskety toho operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, a nakopírovat, tam, ten soubor, toho Operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, do toho Operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition EN, a pak, zase Restartovat, počítač, ale pak, jsem si stáhnul, celý Operační systém Microsoft WIND0WS Millenium Edition EN, a tíms, jsem si Crackoval, Celý ten Operační systém Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, a teďkon, už mám na Harddisku, v podstatě, celou Instalaci, Operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, i se Sériovým Číslem, takže, to už je pohoda, docela, teď, už jenom, vypálit, protože, on si ten Crack, toho Operačního systému Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition EN, ten Operační systém Microsoft WINDOWS OEM Millenium Edition CZ, v podstatě, na Médium DÉVÉDÉ-R, třeba v programu Nero Burning ROM asi nějaká verze 7.2.3.2, asi nějaká verze CZ, a bude, to pohoda, no!
<Anchoret> Je to generátor, podobně jako univerzální linuxový příspěvěk, či jak se to jmenuje .)
<FreeBSD_Radikal> Tak trochu se bojim ze nemas pravdu

Komentář: ..diskuze na zive vzdycky pobavi

Informace o hlášce

Datum přidání: 13. 12. 2006
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: 2 pro a Derfight, Harys, Fidla, Danik02, Nevermore, Korialis, SkweerookL, Hammer, miloso, Sotna[A], Maty991, Sed, kbtmichal, Hans, Witek, Altair, ilyria, Rimmer
23 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 2,22 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 18 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.