Detail hlášky #26520

<a> chlapče kolem stolu přez 12 zásuvek a všechno obsazený... to je v hajzlu s tou elektronikou :D
<b> xD
<a> ti pošlu co se mě tady zrovna nabíjí :D
<b> ok :D
<b> doufám, že zrovna nenabíjíš mladou, to mi neposílej :D
<b> nemusim vidět, její zásuvku :D

Komentář: není zásuvka, jako zásuvka :-)

Informace o hlášce

Datum přidání: 28. 12. 2008
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Ondruch, wegas, ubozak, Sargon, Acorp, Dermertis, Cejda, PavlinII, beorn, link-in-man, BubblyBubble, Danik02, Bety888, Harys, saft, OpaGe, Wahad, Majesty1982, Radek9, oOJoKeROo, petya, GH0ST, Ailee, Deefik, Snowy, Slay, Derfight, blueW200, popik34, jursmi, Decado25, Sobosss, MistrBuBak, f_fabregas4, Severina, Lemra, Ptolemaios, Nevermore, tomikdvorak, jainam, chylex, Korialis, DMRaper, Denebola, vitis2, McBobr, Mat3s_, DMDave92, Orlan, abouttabs, dwander, Mysharr, Gianni, incucu, profa, DragoonX, lerra, Lamer666, domvala, Aya17, Marcel230, Mirator, zelvak, soustruh, Finelf, Haja024, MCBP1985, soony20, Apophis, Lugi, Snake, JerichoBM, SidiusM, Bemecky, Wimpo, Morv, czKarlos, zulik, AMD, Gobledon, sirarag, Pardio, prateta, Ruprecht, katula7, ladys91, Metodej, Nekromancer, Maerlyn0, bkbosorka1, Bubllinka, czaki, Bazim, Ciko, zgrossl, -TooM-, Witek, marihushka, Liman, bukanyr, Eveni, Richie_Pinkas, Skay, Highlander, forceLord, nitram1234, rendlik, Anti, ciakval, Bart, freferg, Kagero, dominikmatus, BahnoCZ, tommander, spiderpig, Miguel, hostar, WellBloud89, Marcus7, Milhauzz18, Kratter, Crix, Sejsel, hinogary, Finer5950, ScH0ll_kIll3r, PatchmaN, TomEF, pajiinka, Schade105, inkara, Banan, n3olin3, apd3, Georgo10, evee, Gasert, Thommas, Allka, Rimmoncze, Metis, sejky32, Thargas, despy, Hrosik97, starbuck, Bzaba, Kwisatz_Haderach, KorYi, tobytja, jezzy, SantaSatan, Danad, Kapitan, Morrigen, Elisabetha, sendvo, mrMys, Finarfin, Lei, Elgurth 225 pro a Lecco, Danol, Tinnarr, SkyHaven, JanHonJan, Beezer, jerzi, hasahm, Podles, Goues, duchypuchy, Danecki, Hammer, Herda, Mackie, deemarc, Moneta, lilo, Majkl26, pitufo, Wauder, Traitor, assim, RedVirus, petan012, dorry, Celer, Kogaku, An3tka, qwertzuio, Gorkil_the_goblin_king, queeny31, Lida79, najtrou, repley, Matesss, zakolu, BMJackal, Winters, Honya, Posky, bosorka, tristaver, yannush, smrduty_kojot, calexman, pavelnop, jurda, Manicek, Groove, zax52, ScOrPiOn9, Pajusa, teye, Zoufy, Psycho_O, albona, kuras, kapriiik, Lahvout, Montechito, vasek004, shitcool, aewin_cz, kbtmichal, crooty, Sha-a-kaa, Derevin, Mimalu, freaky_tomato, Eriq, anela, Bendom, tik-tak-cz, Gego, Tceld, caarymary, matrix17, Ejmin, Cubis, olejovka, Maty991, cha4ser, anezkaceska, vinczenzo, HateMePls, Keeehi, Metzgermeister, Marty008cz, vaevictis, lennyd, Altair, scarlaxx, FrenkyB, ooouki, tabooface, Renee, Beerius, Elephie, Aelin, Neuromancer, Deianeira, Spiderwoman, YDraigGoch, DJ307, DarkAngel, Stickman, beeeee, shine, Komunard, Johndere, p3cowx, kapoka, psychous3, Komaar, SmallMongoose, TidO, toop, piol, CarpeNoctem, oprs, Annacerv, Vincent, Coolak, While, Somin
177 proti
V oblíbených: sireldo 1 uživatel
Oblíbenost: 51,08 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

05:07
nakopnuta_sova: <a> chápu a právě proto mě
nakopnuta_sova
baví u každého elektronického přístroje doporučení, aby člověk nepoužíval prodlužky, ale zapojoval přímo do zásuvky, riziko požáru a blabla... a jak to mám asi udělat, v paneláku, kde mám v obýváku s kuchyňským koutem přesně pět zásuvek plus dvě v kuchkoutě?
A z těch pěti dvě za obývací stěnou, takže obsazený lednicí a prodlužkou pro "televizní kout" - TV, set top box, občas (třeba právě teď) rádio a někdy Playstation?

Za komára to možná stačilo, pět zásuvek na obývák, protože co tenkrát člověk měl elektrického, televizi, možná rádio (pokud neměl nějakou přenosnou krystalku pouze na baterky), žehličku, nějakou tu stolní lampu a tím bylo v obýváku často vystaráno, ale teď je jiná doba a na komplet novou elektroinstalaci nejsou šušně, takže "nepoužívejte prodlužovací kabely" je to, čemu já osobně říkám "hraběcí rada".

Do pěti zásuvek televizní kout (viz výše) plus počítačový - PC, monitor, repráky, router, lampičku a v případě potřeby tiskárnoscanner a občasné věci typu nabíječka na mobil nezapojím. Sice to nepoužívám samozřejmě všechno najednou, ale stejně trpím - jako asi každý člověk panelákový - konstantním nedostatkem zásuvek, čili prodlužky jsou čertužel věc nutná.
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.