Detail hlášky #14436

<a> Tak tohle bylo hodne husty, hledam bus z vla do chotysan a do radku odkud a kam pisu svuj login a heslo... a rikam si, twe to je divny, ze bych zmenil heslo?

Komentář: nezmenil :)

Informace o hlášce

Datum přidání: 15. 2. 2008
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Danik02, Snake, Morv, Kapitan, Annacerv 270 pro a kbtmichal, Sed, Maty991, Altair, suah
276 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 45,28 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

11:38
Altair: a našlo ti to nějakej spoj ?
Altair
a našlo ti to nějakej spoj ? :D btw +
Hy, Погоди !
18:26
fuckp: Tohle znam
fuckp
Taky se mi to casto stava, ale nejhorsi je kdyz vyplnuju nejakou registracku, jenze pod nickname neni password, ale email ;)
Image je na nic, poslouchej svou zizen c[III]
11:15
souki: Re: Tohle znam
silhouette
jo to miluju... a pak všude kde píšu e-mail mi to našeptává moje heslo :o)
13:48
rampaged: Re: Tohle znam
silhouette
tak si smazni celou historii;-) cookies, temporary files, data ve formularich...a mas po problemu:-P
17:41
honzoid: Re: Tohle znam
silhouette
njn, jenže třeba mě by to pak nenapovídalo tam kde chci :D
08:43
rampaged: Re: Tohle znam
silhouette
tak to uz je jiny problem:-D
13:49
rampaged: jinak
silhouette
citace se mi nezda zrovna dvakrat vtipna
16:40
Maarthy: hele, tohle se mi taky stalo,
silhouette
hele, tohle se mi taky stalo, mam takovej dojem, že u toho komputrávíme nějak moc času :-)
19:17
BlackNirvana: jak je moze ze je citacia schv
silhouette
jak je moze ze je citacia schvalena aj s minusovym skore?
19:59
Quanti: Re: jak je moze ze je citacia sc...
Quanti
orientujte se podle polozek Hlasy moderatoru a Hlasy uzivatelu. To je stav ve chvili schvaleni (u uzivatelu se pak pocitaji pouze hlasy zaregistrovanych), pote se muze stav hlasovani samozrejme menit (celeho lamera cte o neco jina skladba lidi, nez citace v Cekajicich na schvaleni).
If you hold a UNIX shell to your ear, can you hear the C?
17:44
honzoid: Re: jak je moze ze je citacia sc...
silhouette
bohužel.. kde jsou ty časy kdy lamera znal akorát můj bratranec, mág přes compy..
teď ho zná skoro každej ve třídě.. :( a to je asi jen příklad..
15:07
Misulllak: Re: jak je moze ze je citacia sc...
Misulllak
Dállleko sou ty časy...a preco ti to tolik vadi?? :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.