Detail hlášky #14168

<a> cau
<b> ahooj
<a>
<b> co to je to ako
<a>
<b> to akooooooo
<a> [YOU HAVE A VIRUS] - YOU MUST RESTART PC
-!- b has quit
...
<b> som tu
<a>
<b> ved sakra co mam robit :( :(
<a> [NOW YOU MUST WRITE A MESSAGES IN {}]
<b> {už si tu}
<a> hej cely cas a smejem sa... :D :D
<b> debil!

Informace o hlášce

Datum přidání: 6. 2. 2008
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, OpaGe, ScOrPiOn9, Filek, Cejda, Jarmil, aalfred, 1shark1, love--sucks, -TooM-, Sargon, Ondruch, Acorp, Waco, saft, rionka, skeblik, Kogaku, viacik, w3m, Radek9, bugme, chylex, baik, Nevermore, ubozak, Vlk, zakolu, Ptolemaios, wegas, Celer, kocicak, Somzmeteny, An_Alive_Ghost, popik34, PavlinII, GH0ST, ScrappyCoco, Goues, McBobr, Beezer, blueW200, Snowy, Lucius007, Lemra, stenli, Remixxx, jerzi, Kukac55, jainam, Cassidy, diktator, Mysharr, Danol, DMDave92, incucu, DMRaper, Sobosss, Megadinko, Twinky, kecal_op, kuras, Slay, bradl3y, Fatal1t, grandimir, Cinvor, Thab, Danik02, SkyHaven, Severina, yannush, Nekromancer, Aya17, Derevin, abouttabs, dwander, Laurelinad, vrrr12, Dejf21, Jake, AMD, Polymorph, Orlan, barney33, Tristy, Mirator, Morv, Snake, Marcel230, srobka, Gertas, Sha-a-kaa, tocra, Bety888, Liman, lerra, B-ree-m, domvala, jursmi, corwin_x, Lugi, genius920308, gillan, If-if, czKarlos, Reiki, paulie05, pali6, Apophis, Matesss, Ripper, teye, JerichoBM, Tolsimir, Janca, HonzaRez, Akersh, calexman, Lucky, Rinter, Herda, a-uz-dost, Trny, freferg, Zavi, Trungsi, backhun, soustruh, JohnyWhooof, SaburaZera, zax52, hasahm, Kanniy, DragoonX, polikit, bosorka, riwy, koso, anela, ladys91, Lida79, Kawka, sark, Metodej, Witek, Babun, Mango, Maerlyn0, Eveni, kevin365, Gobledon, ciakval, Winters, Liquor, Marty008cz, forceLord, Crix, czaki, hostar, inkara, Maty991, rendlik, Gego, Highlander, DJ307, bkbosorka1, Shark94, blink_fan, Petr640, jurda, spiderpig, Isador, BahnoCZ, Hroner, Andysik, kapriiik, Lei, tommander, japan, Crapp, hinogary, Shireen, Metzgermeister, caarymary, zzuzi, staccey, vaevictis, scarlaxx, PatchmaN, Venca92, Ciko, ooouki, Lorandel, Denebola, killercat, Finer5950, SmallMongoose, ScH0ll_kIll3r, Pajusa, nitram1234, Michelle4, anezkaceska, Einhasad, sendvo, Groove, Schade105, Sejsel, jogino, zelvak, BearPeter, Katand, Neuromancer, Allka, Stickman, Carney, Danad, Finarfin, Kylee, Deliminico, despy, czHONAN, Beerius, MistrBuBak, Kapitan, Komunard, WellBloud89, ric4rd, Elgurth, Elisabetha, Milhauzz18, oprs, luciferrus, Kwisatz_Haderach, Somin 679 pro a Tinnarr, kont, Lur_Raven, mmenie, beorn, tomzi, pavelnop, petya, Mackie, lilo, Laire, qwertzuio, Zodi4c, repley, duchypuchy, tristaver, mike2406, MoiJe, freaky_tomato, albona, BigJerry, crooty, jaffar, Montechito, HateMePls, smrduty_kojot, jfk, BMJackal, Bazim, LiidaS, SPOK, Asriel, kbtmichal, bukanyr, Psycho_O, peanutka, Daysi, Ejmin, Nikeman, Renee, edgar_allan, tik-tak-cz, Blanch, Pajanek, Lothaire, Marcus7, S1mon, cha4ser, Ellrohir, PinkFOX, Orcist, aewin_cz, Gasert, Keeehi, vinczenzo, Altair, FrenkyB, Vincent, matrix17, vasek004, n3olin3, Skay, Klotylda, RodneY, Kethryn, psychous3, carmine11, tobytja, MessY, noonick, Foxtrot, piol, Hans, Zelvi, Georgo10, olejovka, TidO, CarpeNoctem, Annacerv
219 proti
V oblíbených: Blackinka, petrxx, backhun, DragoonX 4 uživatelé
Oblíbenost: 72,70 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

16:48
BaSkeR: alt + 0160 =D
silhouette
alt + 0160 =D
13:48
Vrabecek: Re: alt + 0160 =D
Vrabecek
takhle mám pojmenovanou složku s pornem. V kombinaci s neviditelnou ikonkou uplně vražedná kombinace :D nejde to najít málem ani když ji mám na ploše a nemusí být ani skrytá :D
17:41
silhouette
:D to musim na někoho vyzkoušet :D
21:20
Sha-a-kaa: heh
silhouette
pani, ono to vazne funguje :) to je vychytany :))
drive jsem byl namysleny, ale ted jsem bez chyby
17:24
Hroznys: To neznáte?
silhouette
Teda - a udivuje mě, že nikdo neví jak to udělat.
18:24
Giof: Re: To neznáte?
silhouette
jn :) tenhle trik už znám nějakou tu řadu let ještě ze scorpion wincheateru :D
19:03
Wahad: Re: To neznáte?
silhouette
jo, jo z win cheateru to znam taky:)
18:37
mrduk: hrůza
silhouette
Hrůza.
A ta angličtina tomu nasazuje korunu.
18:10
hotspot: Hm, vtipny by to nebylo ani kd
silhouette
Hm, vtipny by to nebylo ani kdyby pan vtipalek umel anglicky...
Never wrestle a pig. You both get dirty and the pig likes it.
18:21
honzoid: Re: Hm, vtipny by to nebylo ani...
silhouette
tak tak.. :/
18:10
hotspot: Hm, vtipny by to nebylo ani kd
silhouette
Hm, vtipny by to nebylo ani kdyby pan vtipalek umel anglicky...
Never wrestle a pig. You both get dirty and the pig likes it.
16:31
ruslandsm: Re: Hm, vtipny by to nebylo ani...
silhouette
Mě se citace velmi líbí. Nechápu pana s nickem hotspot, proč si musí zvedat své sebevědomí na takových blbostech, že mu kritizuje angličtinu. Já si myslím, že tomu každý dokonale rozuměl, já jsem tam žádnou ZÁVAŽNOU chybu nenašel (hotspot, nezapomeň mi napsat, že jsem hlupák, který neumí anglicky, bude ti líp)!
Odejdu do nekonečna a pak se vrátím. Nevolte prosím mezitím komunisty!
17:05
nk8215: Re: Hm, vtipny by to nebylo ani...
silhouette
No já nevím...taky to není můj šálek kávy, ale A MESSAGES mě praštilo do očí docela silně. Myslel jednu zprávu, nebo víc? *confused*
Wie nennt man ein um Hilfe rufendes Ferkel? Notrufsäule
17:30
hotspot: Re: Hm, vtipny by to nebylo ani...
silhouette
Zajímavé. Trochu si rýpnu u tvé citace a ty obratem najdeš můj historicky první komentář a opřeš se do mě u něj. Konkrétně tahle citace mi připadala jednoduše trapná a měl jsem chuť si ověřit, jestli jsem v tom nebyl sám, angličtina byla až celkem vedlejší.

Zvykej si, lidé tu mají ve zvyku všímat si i větších malicherností. ;)
Never wrestle a pig. You both get dirty and the pig likes it.
19:27
ruslandsm: Re: Hm, vtipny by to nebylo ani...
silhouette
Myslíš tuto: http://www.lamer.cz/quotes/show/42335...? Ale s tou já nemám téměř nic společné. Navíc jsem si toho všímání malicherností už všiml! I když musím uznat, že napsat A MESSAGE je opravud chyba jak...poleno! Autorovi bych za to urazil ruce, protože vím, že vy jste dokonalí v mnoha směrech a slovní spojení spléct se je vám zcela vzdálené. Konec ironie! (a mimochodem, tato citace skončila se 4 hvězdami, takže jak jsi napsal, vtipná není ani omylem!)[Až tady konec ironie].
Odejdu do nekonečna a pak se vrátím. Nevolte prosím mezitím komunisty!
17:14
vedralcik:  
vedralcik
 
Můžete celý den být venku a běhat za míčem, nebo být doma u počítače a dělat něco opravdu důležitého!
10:04
Vodouch:  
silhouette
 

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.