Detail hlášky #12623

<pepekkol> Zdarec, potrebuju radu od fakt skušeného programátora!!! poradí mi nekdo???
<darth.slayer> co si mame predstavit pod "fakt zkusenym programatorem"?
<pepekkol> reknu ti to takhle, ty to urcite nejses :D
<darth.slayer> lol, tak rekni co potrebujes :P aby ses nedivil
<pepekkol> Ty se budeš divit, tak zaciname :D
<pepekkol> Mel jsem na PC ram 256 mb a dal jsem ho do opravny aby mi tam dal 512 mb to je celekm nákých 786 mb, ale po náké chvilce mi PC zaèal padat když jsem treba si dal Windows movie maker tak mi to padalo kvuli náké chybe Nera a nebo ješte když jsem vypaloval neco v neru nebo prevádel neco v Neru tak mi to taky spadlo atd. jednou mi nechtel nacíst

Komentář: programatori od dneska resi HW problemy :P

Informace o hlášce

Datum přidání: 29. 12. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: darthslayer (11 hlášek)
Hlasování: SagaraCZ, Harys, profa, Sargon, Petra51, cubik, Danik02, DragoonX, Snowy, DMDave92, saft, ubozak, fabiocz, chylex, Groove, Radek9, Acorp, Mirator, Danol, McBobr, abouttabs, Nufik, reviles, -TooM-, Matekiller, Slay, Danny991, Orlan, DMRaper, bumbik, blueW200, Sobosss, grandimir, AMD, dwander, Mysharr, love--sucks, kocird, soustruh, e-litt, Dorflow, Apophis, forceLord, Ondruch, Snake, Sally, Wimpo, aewin_cz, Quzkol, Morv, Denebola, gillan, Kapitan 72 pro a Lecco, kont, incucu, Tinnarr, simpanz21, w3m, Beezer, beorn, Lemra, tomzi, popik34, GH0ST, jerzi, PavlinII, wegas, Ptolemaios, ToRtiK, Witek, deemarc, RodneY, pitufo, Michkov, kudli, simply_v, Skay, ciakval, 3wl4k, oOJoKeROo, MUNK7, Tikov, Nevermore, fifik87, Mackie, Saint, Gorkil_the_goblin_king, Herda, Eveni, domvala, HateMePls, Severina, bosorka, dorry, Kogaku, czKarlos, repley, freaky_tomato, Lugi, JerichoBM, jursmi, Korialis, Kunacek, ladys91, motlas, hasahm, p858, Akersh, Yukina, kuras, ScOrPiOn9, Chapi, albona, Shawn94, Maty991, kbtmichal, PinkFOX, Altair, yannush
77 proti
V oblíbených: sireldo 1 uživatel
Oblíbenost: 40,44 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:04
DragoonX: Za takovou otázku by se styd
DragoonX
Za takovou otázku by se styděl i dement.
You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.