Detail hlášky #12306

<kojot> já jsem fakt magor, ohřívám si karbanátky na radiátoru :]
<vendi> to jseš fakt magor XD
<vendi> na tom radiatoru si je neohřeješ :D
<kojot> aspoň nebudou ledový :D
<kojot> ty karbanátky jsou docela teplý XD
<kojot> teprve teď se cejtim jako pravej ajťák
<kojot> měl jsem svoje první jídlo z radiátoru XD

Komentář: pravej ajťák

Informace o hlášce

Datum přidání: 19. 12. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: milos, corwin_x, Jehudo, Severina, Kuba027, Phoenix_CZ, ubozak, -TooM-, kecal_op, Danik02, Sargon, Ondruch, saft, Azador, kont, love--sucks, Amaryllis, Sobi, rionka, SkyHaven, Vedugo, Yicm, Acorp, serenity, OpaGe, Jozxyqk, w3m, Bety888, Harys, rE88, chylex, dave5000, Filek, beeeee, Accept, Neuromancer, SmithF, Pelegrinus, beorn, Wery, ScrappyCoco, Se7h, popik34, cubik, Nevermore, McBobr, GH0ST, Morv, horry, Groove, PavlinII, miloso, genius920308, blueW200, Sobosss, Ailee, inkara, Zirael, DarthOptimus, Gianni, Thees, zax52, DMDave92, Gregor, karlosnet, jituli123, Danol, wegas, DMRaper, petya, Othrondir, JP, s1mp1, Korialis, deemarc, BC, incucu, Derevin, liroy77, Cejda, skeblik, Kamzik, pali6, Asriel, Denebola, Cassidy, AMD, Taran, KaMilka, lerra, dwander, pitufo, Wauder, Pajasas, qwertzuio, Snake, 3wl4k, mishelin21, Cinvor, Fatal1t, barney33, abouttabs, yannush, tocra, sark, Akersh, klida, KateRoseOlsson, KorYi, mike2406, JuRoot, Hroner, domvala, jursmi, Lida79, nitram1234, Renee, yackiee, Amzi-Izma, Croco, If-if, Orlan, Ripper, DARTHPraetorian, Tolsimir, Herda, ArMinO, kudli, duchypuchy, Finrod, Lugi, Apophis, Goues, Gasert, fabiocz, Slay, JerichoBM, scruphy, Buglos, Matte, repley, Joja, MichalM75, Euriass, kuras, n3olin3, bkbosorka1, joolana, jfk, kojak, Trny, Stari88, Reiki, grungelover, Deneb, jksdf, Mistgin, DragoonX, Matesss, soustruh, Metodej, Kethryn, Ruprecht, CernyJezdec, joocker, luciferrus, Shark94, anela, SaburaZera, Kanniy, bosorka, vasek004, Psycho_O, LamaLamaDuck, Jadwiga, Metzgermeister, Liman, aewin_cz, kevin365, koso, Lucker4, ep69, Bazim, herodes555, Waco, ladys91, kocicak, Radek9, czaki, Mango, ninny, Gobledon, Winters, ruslandsm, Thab, viacik, _CJ_, zelvak, Gego, Lei, ciakval, Loty, lennygt500, Witek, Bart, PinkFOX, Marty008cz, vinczenzo, jantusla, spiderpig, jurda, tommander, EnterTheNameHere, Milhauzz18, monica03, Kauschimi, noonick, Sejsel, Marcus7, Miguel, BahnoCZ, freferg, Niika69, Rotwajler24, Loxcom, vaevictis, ScH0ll_kIll3r, czKarlos, Lorandel, Ransom, EliEli, Kagero, Stevie, staccey, Deianeira, jogino, xpeta, krutoslav, R-Wolf, rendlik, Trigger, xkobram, Allka, Beerius, Rimmoncze, Komaar, Stevecek, Schade105, WellBloud89, Danad, Hans, Kapitan, sendvo, despy, ilyria, ric4rd, TuzkaDruha, killercat, Elisabetha, TidO, Zelvi, GorTavaro, Annacerv, Elgurth, Kwisatz_Haderach, Finer5950, Somin 324 pro a Danny991, Problemchild, lilo, Ptolemaios, frodlas, TomiG, freaky_tomato, Mirator, dorry, tomzi, Mackie, pavelnop, Tinnarr, huhulesny, lentiilka, Wrynn, tristaver, Maty991, Ejmin, Kogaku, hasahm, DomiBullet, robdrak, albona, crooty, Raffaell, DJ307, Lahvout, smrduty_kojot, _Juan_, hAssassin, Montechito, Sha-a-kaa, kbtmichal, bukanyr, anezkaceska, amani, Daysi, Lowky, Shireen, X4rd4s, Nikeman, kapriiik, B-ree-m, Sed, Lothaire, tik-tak-cz, S1mon, tobytja, Keeehi, cha4ser, Inf1n1tyy, Moneta, FrenkyB, matrix17, Altair, PatchmaN, Vevoda_Wolf, mecakar, HateMePls, Wimpo, Stickman, forceLord, Zbleb, calexman, kalolu, Goodlike, Piitr, Komunard, krpajda, MistrBuBak, psychous3, piol, BMJackal, CarpeNoctem, logout, Krokodyl, scarlaxx
88 proti
V oblíbených: duchypuchy, R-Wolf, TuzkaDruha 3 uživatelé
Oblíbenost: 74,43 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

21:48
MiKi: Proč ne? :)
MiKi
Když jsem si na radiátoru ohříval pizzu, proč ne karbanátky? :).
^_~
23:56
nakopnuta_sova: Re: Proč ne? :)
nakopnuta_sova
No jo, šťastní ti, co mají ještě žebrový radiátor, na který lze něco položit. Já už v bytě mám takovou tu "svislou placku", na kterou nepoložíš nic, maximálně přes to přehodíš triko, pokud ho chceš akutně usušit.
Registrace i obnova hesla už fungují, veledík vedení! Dračice a další - vraťte se :-)
19:59
Ejmin: pravej ajťák
silhouette
pravej ajťák
19:54
grungelover: Komentář možná trochu zbytečný
silhouette
připadá mi, ale jinak plus.. mám pár kamarádů, co to na radiátoru taky zkouší...
unban Zidane silvupléééé

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.