Příspěvky uživatele „MistrBuBak“

1 2 3 4 5 6 »

hmm

Prožil jsem na našich akcích větší šilenosti, ale jde o to, že většinou jsou tyhle zážitky zábavne jen pro zúčastněné. A jejich převyprávění (někomu kdo nezná konkretní osoby) většinou ztráci na vtipnosti.

Mám takové tušení, že jsem to dn...

Mám takové tušení, že jsem to dnes četl na Zpovědnici, ale nemohu to najít, jinak bych to nahlásil.

Re: Ale pár facek bys zasloužil

Taky jsem vystudoval IT střední, pokračuji v tom i na VŠ (sice už jenom čistě grafika) a během studia na střední škole jsem tohle slovo skoro neslyšel. Jelikož to je takový "prasácký" patvar až se mi z toho dělá špatně. Netvrdím o sobě, že nějak perfektně ovládám čaštinu, ale aspoň se snažim vyjadřovat jako člověk.
I když co můžu chtít po někom, kdo tvrdí, že slovo debil se už nepovažuje za vulgarismus. Zkus si přijít do kabinetu plného učitelů a říct jim, že jsou to debilové. Chtěl bych být u toho, jak jim vysvětluješ, že to není vulgarismus.

Re: Ale pár facek bys zasloužil....

Použil jsem google (jak vždy radí chytři lidé) a jako jedinou smysluplnou věc pod pojmem kompl jsem našel firmu KOMPL. Nechci říct, že bych si žil nějak špatně, ale tohle kdybych dostal, tak bych se opravdu nezlobil. Takže se nedivím, proč tvrdíš "Haha jak mu ten kompl hned závidí" ... ale zase mi nejde do hlavy, proč si o tom vůbec začal. Četl jsem Bramborův příspěvek snad ze všech možných, dokonce i nemožných, směrů. Avšak nenašel jsem jedinou zmínku o firmě KOMPL.
Takže prosím, vysvětli mi, co si myslel tím slovem.

Jinak hláška nic moc, ale aspoň nemám po přečtení chuť někoho zabít.

Tak jsme zjistili, že se u počít...

Tak jsme zjistili, že se u počítače chováš jako čuně. Kéž by ta hláška byla aspoň z poloviny tak vtipná, jak máš špinavou klavesnici ...

Re: lmojzis, je čas jít zase o d...

Neboj, stále se najdou jedinci, kteří ty časy pamatují. Sice nejsem žádna výrazná osoba v místních diskuzích (jen 48 příspěvku mluví samo za sebe). Ale pohybuji se zde od doby kdy byla přidána hláška http://www.lamer.cz/quote/240# ... Až teď, díky tvému příspěvku, jsem si uvědomil že už to je skoro 7 let. Jo, byla to sranda, kdysi. Doba LamerAid!, Chňáchala, jinxy a spol (takhle z hlavy, myslím že tam hodně figuroval DanDan, Tepich, Doktor, Liger, Schmeeczko a AnonymnaLama ... asi jich bude víc, ale na tyhle si vzpomenu aniž bych musel něco hledat) ... nesmí chybět všemi oblibený Batrachus.

Svého času jsem hodně rád četl komentáře od PesPsovitý, většinou jsem se na nich pobavil :) ... ale to už je hodně vzdálena doba.

A za celých těch 7 let, si nadávám, že jsem svou první (a poslední kvalitní) hlášku přidal jako anonym, když to ještě šlo. Jelikož jsem byl lenivý se registrovat. Teď bych se mohl chlubit, že mám 91% oblibenosti :). Někdy se přistihnu, že uvažuji nad tím, proč tady stále jsem (přiznejme si, že Lamer se hodně změnil. Vysoká popularita si bere svou daň v podobě velkého množství nekvalitních hlášek. Neříkám, že tehdy byla každá hláška ve frontě perla k zasmání, ale nebyly tam tak často hlášky s 0% ---> Tímto nechci vyvolávat flame, jen to říkám jako svůj názor, nemyslím to jako urážku, ale jako fakt)

Ale stejně se sem rád vracím, jelikož když se to vezme kolem a kolem, strávil jsem tady jednu třetinu svého života :)

Re: A nekytaristi ti daji pravde...

To, že autor netrefi cílovou skupinu, se tady stáva až nepřijemně často ...

Re: w3m

Když už je ta demokracie, tak si klidně piš co chceš. Jenomže se potom nevztekej, (ano, narážim na tvůj arogantní příspěvek "nezájem") když ti někdo jiný demokraticky taky něco odepíše. Klidně se chovej dál demokraticky (ve stylu dělám si všechno co chci a vám to může být u prdele) pak ale počítej s tím, že si poneseš následky svého chování ...

"některé lidi nepochopiš na co m...

"některé lidi nepochopiš na co mají ten počítač"

Někteří ho totiž nemají jen na hry. Představ si, že někteří na něm dokonce i pracují a je jím úplně jedno jak funguje, nebo jak se jmenují jednotlivé komponenty.

Re: Kupodivu sebou, ale stejně t...

Proč se ti zdala ta reakce tak úžasná? Mohu-li se zeptat ...

1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1300 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1605 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1956 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2161 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2376 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 3 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 5 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 5 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 12 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.