Náhodné hlášky
<a> chce niekto hnusné upotené kostrbaté sprosté chlpaté zviera v podobe malého zajaca so zvesenými ušami a krivými nohami?
<b> doma ta uz nechcu?
<Svejk> Ja su ale dobrej hacker
<Svejk> Vcera sem testovně hackoval 127.0.0.1
<Svejk> a ted musim psat od segry z kompu :(
Komentář: hacking neni pro kazdeho
<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...
<Plnt> zacina to bejt spatny.. sem linej vstat ze zidle
<spity> hehe
<spity> tak si kup zidli s koleckama :)
<Plnt> tu uz mam
<Plnt> ale nejezdi po schodech
<Plnt> :)
<spity> ale jezdi :-P
Komentář: czfree.net
<a> hej neska se my ve skole povedl paradni joke...
<b> jakej?
<a> vis jak mame ve skole dve rady komplu, co jsou naproti sobe?
<b> myslim ze jo...
<a> no tak ja sem pred hodinou prohodil na par mistech mysi komplum co sou naproti sobe... hochu mels videt ty divny vyrazy spoluzaku kdyz jim nefungovala mys a z nicehonic se kurzor najednou sam rozjel po plose...
Komentář: vtipálek
<darkcraft> pici zeru si tak bagetu a najednou nesnesitelna bolest
<darkcraft> tak si rikam wtf
<darkcraft> a cumim, sem se kousl do prstu :D
<on> co to srdicko ve statusu? ;) me se nezobrazil text...
<ona> budeme mit miminko :)
<on> jako fakt?
<on> a to mi rikas jen tak?
<ona> ne my ty idiote, budu mit sestru... nevlasti
<on> prave sem se znova narodil...
<a> poraď mi, co mám naprogramovat?
<b> program kterej ti nahodne vygeneruje napad co programovat :D aby si se me nemusel ptat :D
<a> tyvole to je dobrej nápad
Komentář: On ho fakt naprogramoval xD
-!- fabianPHA has quit [Leaving]
<fabianPHA> ee alt+f4 na win nefunguje jako nova plocha:)
<fabianPHA> nejak si nemuzu zviknout:)
Komentář: ircnet
<a> nad sipkama na klavesnici je uplne nahore tlacitko Print Screen
<b> ja ho tam nemam, klavesnice je anglicky
<a> mas klavesnici pred sebou
<b> j
<a> v prave polovine jsou sipky
<b> j
<a> a v te rade nad tou co smeruje doleva
<b> no
<a> jdi prstem uuuuplne nahoru na vrchni cudlik
<b> je tam nap: pause Untbr
<b> je to ona?
<a> ee to je pravy cudlik :D
<a> levy
<a> nad touhle sipkou <-
<b> jezis ja jsem tele
<a> tak ho zmackni :)
<a> kdyz bude videt na plochu
<b> nic
<a> :D
<a> no ted si otevres malovani
<a> a zmacknes Ctrl + V
<b> jake malovani?
<b> hej :-D
<b> delas si prdel :-D
<b> ?
<b> no
<a> start... vsechny programy... prislusenstvi... malovani
<b> to jako fakt?
<a> jj
<b> mam
<a> a kdyz to otevres tak zmackni ctrl + v
<a> a ten obrazek uloz a posli mi ho pze je to rychlejsi a neni tak mega obrovsky jak z fotaku
<a> :)
<b> bych prvni musela vedet jak :-D
<b> prec icq?
<a> jj
<b> a kde to najdu to malovani potom jak ti chci poslat?
<b> ja nevim, jestli to ma cenu se mnou
<a> posli mi tu fotku z fotaku